Życie z fotografem biznesowym

Życie z fotografem biznesowym

Jestem jaka jestem i nic tego nie zmieni. Mam cudownego faceta, który jest z zawodu fotografem. Jest to powód do mojej zazdrości, chociaż on swoje modelki traktuje tylko i wyłącznie, jako obiekt do fotografowania. Ja jednak trudno to wszystko przechodzę. Mój mężczyzna jest bardzo uzdolniony i dzięki temu nie narzeka na brak zleceń, a co za tym idzie – brak gotówki. Cieszę się, że ma pieniądze, ale mógłby chociaż w inny sposób zarabiać, a nie robić zdjęcia kobietom na zlecenie.

Co robi fotograf biznesowy w swojej pracy?

fotograf biznesowy WarszawaZawsze zastanawiałam się, jak odbywa się taka sesja. Jestem osobą, która lubi mieć wszystko pod kontrolą, dlatego też pewnego razu poszłam mu asystować podczas sesji zdjęciowej do Warszawy. On pokazał się wówczas jako profesjonalny fotograf biznesowy Warszawa ma wiele takich osób, ale on jeden robi to najlepiej spośród tych wszystkich. Miał wówczas zlecenie w korporacji zajmującej się dystrybucją kosmetyków do włosów. Musiał więc robić zdjęcia pięknym kobietom pracującym w tym miejscu. Byłam o niego bardzo zazdrosna i ciężko przeszłam taką sesję. Chociaż mój facet starał się być profesjonalny, to jednak widziałam, że moja obecność go krępuje. W momencie, kiedy modelki mu pozowały, ja mówiłam głupie komentarze, on się wówczas dekoncentrował i denerwował. Chociaż na pierwszy rzut oka ta sesja była profesjonalna, to jednak mi było przykro, że nie jestem jedyną kobietą, której robi zdjęcia. Na fotografiach jego widniały piękne panie o białych zębach i lśniących włosach. Ja byłam szarą myszką przy nich. Jak to do fotografii biznesowej przystało, były elegancko ubrane, ale miały krótkie spódniczki. Taki już był styl tej firmy. Zdjęcia wyszły bardzo ładnie, jednak ja podczas sesji zdjęciowej byłam niepotrzebna. Mój chłopak powiedział, że następnym razem będzie sam wykonywał sesję biznesową, bo tylko skupienie mu jest potrzebne podczas jego pracy. Miałam nadzieję, że nic nie ukrywa. Moje podejrzenia były niesłuszne, bo wielokrotnie ukradkiem go śledziłam i widziałam, w jaki sposób wykonuje sesję fotograficzną dla firm.

Mimo to mam ciężki żywot. Nie chciałabym, aby mój facet fotografował inne kobiety oprócz nie, jednak jego zawód sprawia mu ogromną radość i przynosi niemałe dochody. Nie mogę mu zabronić robić tych zdjęć, ponieważ to wtedy źle się skończy, a nie chce go stracić. Nie pozostaje mi nic innego, niż zaakceptować fakt, że mój mężczyzna jest profesjonalnym fotografem biznesowym, który w Warszawie robi ogromną karierę. Nie chcę mu tego psuć.

Comments are closed.