Zamówiłem nową stronę dla swojej firmy

Zamówiłem nową stronę dla swojej firmy

Moja firma była jedną z pierwszych, które skorzystały z możliwości nowoczesnej reklamy w najnowocześniejszym medium jakim był internet. Kiedy tylko w naszym kraju pojawił się dostęp do globalnej sieci to od razu zainwestowałem w ten kanał reklamy. Wiedziałem, że to jest absolutna przyszłość i każdy musi mieć w tym internecie swoją wizytówkę. Dzisiaj swoją pierwszą stronę wspominam z łezką w oku, bo był to szczyt prostoty i konkretnej informacji. Wiele na tym zyskałem, dlatego zawsze dbam o aktualność mojej internetowej wizytówki.

Stronę internetową odświeżam regularnie

strony www toruńDzisiaj w obecnych przeglądarkach moja pierwsza strona pewnie nie mogła by się nawet otworzyć. Chociaż tak właściwie była banalnie prosta, więc może poradziłaby sobie z nią dzisiejsza przeglądarka. Każdą stronę swojej firmy począwszy od pierwszej zostawiłem sobie na komputerze w archiwum. Natomiast od początku odświeżam swoje strony regularnie. Dzisiaj korzystam z najnowocześniejszych rozwiązań opartych na wirtualnych doradcach i asystentach klientów. Unowocześniam swoją stronę co kilka miesięcy, bo moja strona musi być zawsze dobrze zoptymalizowana pod kątem nowych przeglądarek. Korzystam z usług jednej firmy, która oferuje strony www Toruń i współpracuję z nimi od początku internetu w naszym kraju. Ta firma zrobiła moją pierwszą stronę i przez ten czas do tego stopnia poznała moją firmę, że nie muszę im pisać żadnych tekstów na stronę. Ich usługi kosztują mnie nie mało, ale nigdy nie żałuję ani jednej złotówki przeznaczonej na kwestie reklam internetowych. A pod względem reklamy w internecie moja firma jest absolutnym liderem. I w tym miejscu muszę napisać, że wstawienie do internetu strony zaraz jak się tylko pojawił było moją najlepszą decyzją biznesową w moim życiu. Sama domena, czyli mój adres internetowy warty jest dzisiaj krocie. Bo nie każdy zdaje sobie z tego sprawy, że domeny internetowe są niczym dzieła sztuki. A adres mojej strony jest tak krótki i łatwy do wpisania, że sprzedałbym go od ręki za naprawdę ogromne pieniądze.

Wstawienie do internetu swojej strony w pierwszych miesiącach jego istnienia było inwestycją, która przewróciła moje życie do góry nogami. Wówczas kosztowało to gigantyczne pieniądze, ale do dzisiaj zwróciły mi się one nawet nie wiem jak wiele razy. Moja strona warta jest krocie chociażby tylko ze względu na jej adres. A co więcej – dla internetowych wyszukiwarek ważna jest jej historia i wiele lat istnienia. Dlatego dbam o swoją stronę, żeby zawsze była tak aktualna jak to tylko możliwe.

Comments are closed.