Urządzenie laser lightsheer duet w bezbolesnej depilacji

Urządzenie laser lightsheer duet w bezbolesnej depilacji

Piękne i gładkie ciało pożądane jest przez wszystkie kobiety. Problemy z nadmiernym owłosieniem dotykają praktycznie wszystkie kobiety. Uciążliwe golenie, stosowanie depilatorów jest niezwykle czasochłonne.Depilacja woskiem czy masą cukrową w gabinetach kosmetycznych wiąże si,ę z kosztami i bólem podczas zabiegu. Zaczerwieniona i podrażniona skóra po zabiegu nie prezentuje się dobrze, zwłaszcza gdy dochodzi do stanów zapalnych i nieładnych blizn.

Laseroterapia w nowoczesnej depilacji

laser lightsheer duetNowoczesna kosmetologia stosuje wiele nowych technologii by pomóc kobietom uporać się z problemem nadmiernego owłosienia. Laseroterapia wiedzie prym w tej dziedzinie. Jej wszechstronne zastosowanie spotyka się z coraz większym zainteresowaniem. Nowatorska metoda z użyciem urządzenia laser lightsheer duet jest jedną z kilku metod skutecznego usuwania włosów. Jej zaletą jest bezbolesny przebieg zabiegu. Skóra musi być odpowiednio przygotowana, najlepiej nieopalona i najlepiej kilka tygodni przed zabiegiem nie stosować depilacji polegającej na wyrywaniu włosków. Laser działa na powierzchniowe warstwy skóry, w których znajdują się macierze mieszków włosowych. Wiązka światła kierowana na skórę koncentruje się na mieszku i uderza w melaninę będącą naturalnym barwnikiem włosa. Ciemne włosy mają znacznie więcej, dlatego łatwiej i szybciej są usuwane. W naturalny sposób obumierają. Zabieg wykorzystuje naturalne proces wzrostu włosa. Dlatego najlepiej jest wykonać serię zabiegów, umożliwi ona usunięcie większej części włosów, które ze względu na wcześniejszą depilacją odrastają w różnym czasie. Po serii laserowych zabiegów można się pozbyć nawet 90% zbędnego owłosienia. To bardzo dobry rezultat niemożliwy do osiągnięcia przy innej metodzie. Koszty są dosyć wysokie i uzależnione od partii ciała, ale długotrwałe rezultaty rekompensują poniesione nakłady finansowe.Uniwersalność zabiegu umożliwia depilację całej powierzchni ciała. Dwa rodzaje głowic umożliwiają depilację nawet najtrudniej dostępnych partii ciała. Ze względy na nie inwazyjność zabieg może być stosowany przy każdym rodzaju cery, nawet naczyniowej i wrażliwej.Dlatego świetnie sprawdza się na delikatnej skórze twarzy.

Zabieg laseroterapii z wykorzystaniem lasera lightsheer duet ma wielu zwolenników. Jest bezpieczny i nieinwazyjny. Wykonany w profesjonalnym gabinecie przez wykwalifikowany personel poprzedzony konsultacjami, daje bardzo dobre rezultaty w usuwaniu zbędnego owłosienia. Ta nowoczesna terapia znajduje coraz większe zainteresowanie i grono zadowolonych klientów. Jest alternatywą dla klasycznych, bolesnych i nieprzyjemnych metod depilacji ogólnie stosowanych przez kobiety.

Comments are closed.