Urodzinowe balony w kształcie cyfry

Urodzinowe balony w kształcie cyfry

 

Balony są nieodłączną dekoracją każdej imprezy. Najczęściej spotyka się je na urodzinach wyprawianych w prywatnych domach lub lokalach. Oprócz tego mogą być wykorzystane podczas sylwestra, na weselu, Baby Shower, zabawie karnawałowej lub andrzejkowej. Przede wszystkim są one wykorzystywane do ozdabiania pomieszczeń. Dla dzieci są natomiast doskonałą formą zabawy. Dużą popularnością cieszą się balony wykonane z foli, które wypełnia się helem. Zazwyczaj kupuje się je w kształcie konkretnej cyfry.

Balony w kształcie cyfry

balony na urodziny cyfryBalony takie są bardzo popularne. Zazwyczaj używa się ich w dniu urodzin, aby jasno dać informację ile solenizant kończy lat. Balony na urodziny cyfry dostępne są do kupienia w bardzo wielu kolorach od metalicznego srebra, po róż, a kończąc na kolorze czarnym. Największą popularnością cieszą się te w kolorze złotym, srebrnym, złoto różowym oraz różowym. Dzięki takiej różnorodności z łatwością można dopasować go do danej osoby lub do reszty wystroju. Możemy go kupić w sklepie stacjonarnym oraz internetowym. Jeżeli zakupimy go przez internet to musimy udać się do firmy, która zajmuje się pompowaniem balonów helem. Inaczej się ma kiedy kupujemy taki balon w sklepie stacjonarnym, ponieważ zazwyczaj mają w swojej ofercie taką usługę, za którą oczywiście będziemy musieli dodatkowo zapłacić. Można również wyposażyć się w specjalną butle z helem, jednak zda ona egzamin i zwróci się jej koszt tylko w przypadku kiedy mamy do napompowania większą ilość balonów. Należy również uważać, aby takiego balona nie uszkodzić. Balony foliowe posiadają specjalny zawór. Służy on do wprowadzenia powietrza oraz dodatkowo doszczelnia je. Sprzedawane są one zazwyczaj w dużych rozmiarach tak, aby mogły się one swobodnie unosić. Najlepsze są takie, które mają rozmiar około siedemdziesięciu centymetrów. Dzięki temu będą one również doskonale widoczne. Są to dość trwałe dekoracje, które potrafią wytrzymać nawet do kilku dni po skończonej imprezie. Warto również wyposażyć się w takie akcesoria jak na przykład obciążnik oraz długie sznurki.

Balony wykonane z foli są doskonałą dekoracją każdej imprezy urodzinowej. Te w postaci cyfry są ciekawym sposobem na ukazanie wieku solenizanta. Wypełnione helem potrafią unosić się w górze przez wiele dni. Są one bardzo wytrzymałe i odporne, jednak podczas ich pompowania należy uważać, aby nie uszkodzić specjalnego zaworu służącego między innymi do doszczelnienia go. Warto również wyposażyć się w specjalni obciążnik, do którego będziemy mogli bezpiecznie przyczepić nasz balon.

 

Comments are closed.