Profesjonalne oczyszczanie mebli we Wrocławiu

Profesjonalne oczyszczanie mebli we Wrocławiu

Od kilku lat pomagam rodzinie prowadzić hotel na przedmieściach miasta. Hotelik jest mały i przytulny, położony w cichej okolicy, stosunkowo daleko od głównej drogi. Klientów mamy raczej z polecenia niż przypadkowych gości. Podkreślę, jesteśmy daleko od drogi a mały znak na skrzyżowaniu nie zawsze jest na tyle widoczny, aby zagwarantować nam dużą liczbę gości dziennie. W sumie nikt z nas nie jest pazerny na pieniądze, ważne aby przychody wystarczały na opłacenie bieżących kosztów utrzymania, i nikt nie będzie narzekał.

W mieście Wrocław pranie kanapy usługi

fachowe czyszczenie kanap - wrocławJest to bardziej rodzinna firma, dlatego może mamy właśnie takie podejście. Nasz hotel ma raptem kilkanaście pokoi dla gości. W każdym z nich jest odpowiednia ilość łóżek i czasami jest postawiona dodatkowa kanapa. Niestety czasami się zdarza i tak, że takowe meble są zachlapane jakąś kawą, czy innymi napojami. Czasami jest również jakaś trudniejsza plama od jedzenia czy sosu, którą ciężko jest usunąć. Jeszcze do zeszłego miesiąca nasze sprzątaczki radziły sobie jakoś z likwidacją takowych plam. Jednak nadszedł okres buntu, że tak w żarcie powiem. Należało w końcu poszukać profesjonalistów. Więc wyszło na to, że fachowe czyszczenie kanap – wrocław okazało się nam bardzo potrzebne. Oczywiście nie mówię tu o stałej współpracy. Szukaliśmy firmy, która na telefon będzie w stanie przyjechać i wyczyścić nam kilka kanap. Z początkiem następnego miesiąca zajęłam się szukaniem. Z początku zobaczyłam, że jest we Wrocławiu całkiem dużo ofert firm zajmujących się fachowym czyszczeniem kanap we Wrocławiu. Ucieszyłam się, ponieważ myślałam, ze będzie to trudniejszym wyzwaniem. Internet po raz kolejny pomógł mi w biznesie. Na stronach internetowych było opisane wszystko. Jakim sposobem dana firma oferowała czyszczenie plam na kanapie, jaki jest czas realizacji i najważniejsze dla mnie, czy jest w ofercie dojazd do klienta. Przyznam szczerze, nie sądziłam, że jest tyle różnych sposobów, przy pomocy których można oczyścić lub odświeżyć kanapę czy inne meble. Bardzo dobrze zrobiłam orientując się w ofertach kilku firm, ponieważ teraz mam jakieś rozeznanie w temacie.

Oczywiście na koniec wybrałam firmę, która dojeżdża do klienta. Zadzwoniłam do nich i wypytałam o wszystko przez telefon. Jeżeli chodzi o cennik takich usług, to był różny. Oczywiście w żadnym przypadku jakieś miliony, jednak momentami wiało drożyzną. Po dłuższym wytłumaczeniu mi jakości usług przez pracownika firmy okazało się, że cennik jest w większości za metr, a w przypadku kanap również się inaczej liczy. Oczywiście finalnie byłam zadowolona. 

Comments are closed.