Połowy morskie marzeniem mojego męża

Połowy morskie marzeniem mojego męża

Jestem dopiero rok po ślubie. W związku z tym, że niedługo mój mąż będzie miał urodziny, pragnę aby otrzymał ode mnie coś wyjątkowego i coś niezapomnianego. Na początku chciałam mu kupić lot balonem lub skok ze spadochronu, bo on lubi takie wyzwania, jednak stwierdziłam, ze lepiej będzie jeśli pojedziemy razem nad morze, a on przy okazji będzie mógł zrobić to, o czym zawsze marzył. Chodzi o połowy morskie. Pomyślałam, że muszę zorganizować mu taką wyprawę.

Czy połowy morskie spodobają się mężowi?

połowy morskie dla amatorówMyślałam o tym przez dłuższy czas. Nasz urlop jest w czerwcu, to wtedy tez będzie miał urodziny. W związku z tym zarezerwowałam już kilkudniowy nocleg w Kołobrzegu. Mój mąż o tym oczywiście nie wie, nie będę mu zdradzać tych tajemnic, bo to ma być niespodzianka. Mąż wie, że coś szykuje, ale nie wie, że są to połowy morskie dla amatorów, które mam nadzieje mu się spodobają. Ja, w momencie, gdy on będzie wypływał na morze, udam się do salonu spa i zadbam o swoje ciało i nabiorę energii na cały rok. Zadzwoniłam już tydzień temu do organizatora takich połowów morskich, które są stworzone specjalnie dla amatorów, czyli osób, które wcześniej nie miały z tym styczności. Okazało się, że taka wyprawa może trwać nawet kilka dni. Nie wahając się zbyt długo, zapisałam mojego męża na to. Niech jedzie na ten połów na te dwa dni, niech ode mnie odpocznie! Na pewno wpłynie to pozytywnie na nasze relacje. Ja w tym czasie zajmę się całkowicie sobą. Rezerwacja polega na wpłaceniu zaliczki. Już to zrobiłam, więc jestem pewna, że nic nie będzie stać na przeszkodzie. Liczę, że mój mąż złowi jakąś dużą rybę. W końcu po to on wypłynie na morze. Warto by było, aby miał z tego frajdę. Nie każdy ma tak dobrą żonę, jak ja, która chce spełnić marzenia swojego męża. Powinien on to docenić i ucieszyć się z prezentu, który mu zaoferowałam. Na pewno go tym zaskoczę, ale mam nadzieje w sensie pozytywnym. Jak już wspomniałam, wyjazd jest w czerwcu więc pozostał miesiąc na przygotowania. Nie mogę się doczekać naszych wakacji i urodzin mojego męża.

Połowy morskie są alternatywną formą prezentu, jaką mąż może otrzymać od swojej żony. Lepiej jest zainwestować w jakąś rozrywkę, która będzie zapamiętana na długie lata, niż kupić coś, co się kurzy na półce lub też jakiś kosmetyk, który się zużyje. Myślę, że mężowi spodoba się mój prezent. Ja pragnę tylko jego szczęścia, a połowy morskie wiem, że mu się spodobają. Mam tylko nadzieję, że za często nie będzie wypływał na te otwarte wody. Wystarczy mu raz na rok.

Comments are closed.