Najważniejszy pierwszy taniec

Najważniejszy pierwszy taniec

 

Moja przygoda z tańcem zaczęła się całkiem niedawno. Po prostu postanowiłam udać się na pierwszą lekcję tańca w jednej z bydgoskich szkół. Namówił mnie mój narzeczony. Powód był szczególny, mieliśmy zaplanowane wesele za kilka miesięcy. Podczas pierwszego tańca pary młodej musieliśmy przecież dobrze wypaść. Przy okazji zajęć z tańca towarzyskiego złapałam bakcyla. Taniec stał się moją pasją, która trwa nieprzerwanie do dziś.

Początkujący tancerze podejmują naukę w Bydgoszczy

pierwszy taniec bydgoszczWspólnie z narzeczonym podjęliśmy decyzje o zapisaniu się do szkoły tańca w Bydgoszczy. Szkoła ta zbierała dobre opinie wśród wielu osób. Polecili ją nam również nasi znajomi. Chcieliśmy przede wszytkim nauczyć się podstawowych kroków tanecznych przed naszym ślubem i weselem. Przy okazji poznaliśmy nowych, interesujących ludzi. Spodobał mi się taniec towarzyski. Mój narzeczony również złapał bakcyla. Długo ćwiczyliśmy wspólnie pod okiem doświadczonego instruktora nasz pierwszy taniec Bydgoszcz to wyjątkowe miasto. Ja i mój narzeczony wspólnie się tutaj wychowaliśmy i postanowiliśmy spędzić swoje dalsze życie. Tutaj również wzięliśmy ślub. Impreza udała się znakomicie. Znajomi i rodzina byliśmy zachwyceni. A my brylowaliśmy na parkiecie. Myliłby się ten kto twierdzi, że po udanym weselu oraz na poprawinach przestaniemy uczęszczać do szkoły tańca w Bydgoszczy. Nic bardziej mylnego! Odtąd będziemy regularnie uczęszczać na lekcje tańca raz w tygodniu. Spodobały nam się wspólne zajęcia. Poza tym muszę stwierdzić, że instruktorka prowadząca zajęcia z tańca towarzyskiego jest prawdziwą profesjonalistką. Jednocześnie potrafi zachęcić do wzmożonego wysiłku na parkiecie. Szkoła tańca w Bydgoszczy prezentuje się naprawdę okazale. Mamy do dyspozycji wygodną szatnię dla kobiet i mężczyzn,a  poza tym możemy korzystać z dwóch przestronnych sal tanecznych. Podobają mi się również inne style tańca. Bardzo chciałabym nauczyć się tańczyć sambę. Jest to brazylijski taniec, który charakteryzuje się dużą dynamicznością. Ten styl odpowiada mojemu temperamentowi. Kto wie, co pokaże czas, może kiedyś wspólnie z mężem wystartujemy w zawodach?

Szkoły tańca różnego rodzaju często zajmują się propagowaniem ćwiczeń ruchowych oraz kultury tanecznej wśród mieszkańców dużych miast oraz miasteczek. Warto podkreślić, że taniec jest najstarszą formą ekspresji emocji. Ja i mój narzeczony mieliśmy małe wątpliwości, zanim udaliśmy się na zajęcia taneczne w bydgoskiej szkole tańca. Nasze obawy okazały się jednak zupełnie bezpodstawne. Obydwoje zdobyliśmy nową pasję – taniec.

 

Comments are closed.