Możliwość wynajęcia jachtu

Możliwość wynajęcia jachtu

Mimo tego, że za oknami mamy dopiero pierwsze oznaki wiosny, to biura podróży już kuszą nas ofertami na zbliżające się lato. Co prawda podróżowanie rozłożyło się na cały rok, jednak i tak większość osób wybierze się na wakacje właśnie latem. Wielu z nich ze względu na swoje dzieci, które wówczas maja wolne od szkoły. Wśród ofert biur podróży możemy znaleźć prawdziwe perełki, zarówno pod kątem cen, jak i atrakcyjności miejsc. Koszty zagranicznych podróży są często porównywalne z wyjazdem nad polskie morze. Stąd tak duże zainteresowanie ofertami biur podróży.

Wakacje na jachcie w Hiszpanii

czarter jachtu HiszpaniaBiura podróży już od początku roku zasypują nas nowym propozycjami na wakacyjne wyjazdy poza granicami naszego kraju. Od wielu lat coraz więcej osób decyduje się na wyjazd wypoczynkowy poza Polskę. Okazuje się, bowiem, że takie rozwiązanie jest często o wiele bardziej opłacalne, niż wakacje w kraju. W dodatku mamy gwarantowaną ładną pogodę. Jednym z chętniej wybieranych kierunków jest Hiszpania, która kusi nas słońcem, pięknymi widokami i bardzo przyjacielską atmosferą. Z wakacji w Hiszpanii możemy skorzystać na różne sposoby. Możemy nastawić się na zwiedzanie, na wypoczynek na plaży albo na bardziej kreatywne rozwiązania, takie jak rejs wynajętym jachtem. Jak chodzi o czarter jachtu Hiszpania ma bardzo bogatą ofertę. Żeglarze wybierają najczęściej jedno z trzech najbardziej popularnych miejsc do pływania. Są to okolice Majorki, Barcelony lub Wyspy Kanaryjskie. Wszędzie mamy zapewnione bardzo czyste i dość płytkie akweny wodne, gdzie nie jesteśmy narażeni na występowanie dużych fal, przez co czujemy się bardziej bezpieczni. Wiele biur podróży oferuje rejs jachtem, gdzie w pakiecie mamy zapewnioną łódź, sternika, a często też wyżywienie. Są to dość elastyczne oferty, które możemy dostosowywać do naszych indywidualnych potrzeb. Co innego będzie nam potrzebne na przykład w przypadku, kiedy mamy dzieci, a co innego jak podróżujemy sami. Czas, który możemy spędzić na wodzie, też jest bardzo elastyczny. Wiadomo, że im dłużej będziemy wynajmować jacht, tym wyjdzie on bardziej opłacalnie w przeliczeniu na jeden dzień.

Jednym z najczęściej wybieranych kierunków wakacyjnych jest Hiszpania. W tym roku biura podróży przygotowały dla nas dość nietypowe oferty. Oprócz standardowych wizyt w eleganckich hotelach, czy wycieczek krajoznawczych, możemy też skorzystać z możliwości wynajęcia jachtu. W Hiszpanii jest kilka bardzo atrakcyjnych miejsc, do których co roku przybywa mnóstwo żeglarzy.

Comments are closed.