Królowa, król i księżniczka – koszulki

Królowa, król i księżniczka – koszulki

Bez odpowiedniego ubrania nie wychodzimy z domu. Ubieramy się nie tylko stosownie do pogody, czy do okazji, ale również w taki sposób, aby czuć się komfortowo. Czasami jednak mamy ochotę ubrać się wyjątkowo i nie chodzi tu bynajmniej o stylizację wyjściową i elegancką. Z okazji urodzin, czy np. sesji zdjęciowej, ale również na co dzień możemy ubrać zabawne lub modne koszulki ze szczególnymi nadrukami. Mogą być to zarówno napisy, zabawne motto, czy aplikacje, a w przypadku dzieci ulubione postacie z bajek.

Koszulki z królewskimi napisami dla rodziny

koszulki queen king princessOstatnimi czasy, głównie dzięki influencerom w mediach społecznościowych, można zaobserwować dość ciekawy trend. Otóż to, na popularności zyskują ubrania takie same dla rodziców i dzieci (oczywiście w odpowiednich rozmiarach), albo z napisami wskazującymi kto jest kim w rodzinie, lub związku. Wiadomym jest, że zazwyczaj są to nazwy zabawne lub pieszczotliwe, niedosłowne, ale nawiązujące do roli danej osoby. Bardzo często można spotkać się z bluzami dla par, na których widnieją napisy „her king” i „his queen”, które w zabawny sposób identyfikują króla i królową w związku dwojga ludzi – wszystko to oczywiście z przymrużeniem oka. Takie ubrania idealnie sprawdzają się nie tylko na co dzień, lub na wspólnych wyjściach, ale również są świetnymi gadżetami podczas świętowania rodzinnych wydarzeń, np. urodzin. W takim przypadku, jeśli solenizantką jest dziewczynka, a jej rodzice chcą, aby impreza wypadła jak najlepiej, świetnie sprawdzą się koszulki queen king princess. Po ich założeniu mama staje się „królową”, taka „królem”, a ich córeczka „księżniczką”. Jest to bardzo ciekawy pomysł nie tylko na urodziny, ale także na wszystkie wspólne wyjścia o luźniejszym charakterze. Koszulki z napisami świetnie wyglądają na zdjęciach, co z resztą prezentowane jest w mediach społecznościowych, dlatego będą również doskonałym rekwizytem na sesje zdjęciową – dostępne są w wielu rozmiarach, dlatego nadadzą się dla rodzin i dzieci w każdym wieku.

Jeśli chcemy zachwycić gości na przyjęciu urodzinowym bądź innej imprezie rodzinnej, bierzemy udział w sesji zdjęciowej z naszą córką, lub po prostu chcemy w oryginalny sposób wypromować się, czy pokazać w mediach społecznościowych całą rodziną, zróbmy to ubierając identyfikujące w żartobliwy sposób koszulki. Napisy po angielsku oznaczające królową, króla i księżniczkę doskonale nadadzą się dla rodziców i ich córki. A przy okazji są oczywiście modne i uniwersalne, więc posłużą nam jakiś czas.

Comments are closed.