Gdzie w Warszawie odzyskam dane z dysku ssd?

Gdzie w Warszawie odzyskam dane z dysku ssd?

Kiedyś pasjonowałem się informatyką. Było to już ładnych kilka dekad temu, ale kiedy wnukowi zaczął zawieszać się komputer, myślałem że może uda mi się go naprawić. Niestety, przeceniłem swoje możliwości. Zamiast naprawić to co nie działało, tylko przypadkowo usunąłem dane z dysku ssd. Wiedziałem, że można je w jakiś sposób odzyskać, jeśli nie dokonało się wcześniej nadpisu danych, ale tym razem wolałem już tego sam nie robić. Postanowiłem oddać komputer do naprawy do jakiegoś renomowanego serwisu komputerowego.

Udało mi się odzyskać dane z dysku ssd

szybkie odzyskiwanie danych ssd w warszawieWnuczek był bardzo zły, bo miał akurat wakacje i bez komputera nie miał co robić i nie wiedział, czym się zająć w ciągu dnia. Zależało mi więc na tym, aby bardzo szybko odzyskać dane z dysku ssd, ponieważ bez tej części wszystkie pozostałe były bezużyteczne. Mieszkaliśmy na wsi pod Warszawą, dlatego uznałem, że najlepiej będzie oddać dysk ssd do jakiegoś serwisu w Warszawie. Poszukiwania takiego miejsca w stolicy rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: szybkie odzyskiwanie danych ssd w warszawie, i zacząłem oglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć serwis informatyczny, w samym centrum Warszawy, który oferował odzyskiwanie pamięci i danych z dysków ssd i hdd. Co dla mnie istotne serwis dawał gwarancję na swoje usługi i nawet istniała możliwość wystawienia dla klienta faktury vat. Serwis ten miał wieloletnie doświadczenie na rynku oraz bardzo pozytywne rekomendacje klientów. Wiele osób pisało, że większość napraw, w tym odzyskiwanie danych z dysków ssd przeprowadzają od ręki lub jeśli sytuacja jest trudniejsza a uszkodzenia większe w ciągu trzech dni. Wiele osób zwracało również uwagę na to, że mają tam niskie, przystępne ceny, jedne z najniższych na rynku. Zachęcony pozytywnymi komentarzami na temat tej firmy zdecydowałem się tam udać z wyczyszczonym przeze mnie dyskiem ssd. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór miejsca. Serwisant od razu podłączył dysk ssd do specjalnego komputera i za pomocą oprogramowania zaczął odczytywać dane.

Nie zeszło mu się z tym zbyt długo. Oprogramowanie zczytało usunięte dane oraz przywróciło je na dysk ssd z powrotem. Cała usługa zajęła nieco ponad godzinę i zapłaciłem za nią bardzo niską, przystępną kwotę. Byłem bardzo zadowolony z tego, że udało się to zrobić tak szybko i do domu wracałem już z naprawionym dyskiem ssd. Byłem wręcz przygotowany na to, że będę musiałam drugi raz jechać po dysk ssd drugiego dnia. W domu od razu sprawdziłem dysk, który tym razem działał bez zarzutu, a wszystkie dane były na swoim miejscu.

Comments are closed.