Gdzie w Trójmieście wynająć podnośnik koszowy?

Gdzie w Trójmieście wynająć podnośnik koszowy?

Jestem elektrykiem. Ostatnio dostałem zlecenie na montaż instalacji odgromowej w dziesięciopiętrowym budynku. Takie zlecenie jest bardzo opłacalne, ale jak można się domyśleć, nie jestem w stanie wykonać tego typu montażu bez odpowiedniego sprzętu budowlanego i wysokościowego. Myślałem nad rozłożeniem rusztowania, ale po krótkim namyśle i obliczeniu doszedłem do wniosku, że jest to dla mnie zupełnie nie opłacalne. Znajomy z firmy budowlanej zasugerował mi, abym wynająć podnośnik koszowy. Bardzo rekomendował mi on tego typu rozwiązanie.

Wynająłem podnośnik koszowy na tydzień

wynajem podnośnika koszowego z trójmiastaDowiedziałem się od niego, że taki podnośnik jest o wiele bardziej bezpieczny niż rusztowanie, a poza tym dzięki niemu można pracować w bardziej komfortowych warunkach. Wynajem podnośnika koszowego nie jest drogi. Płaci się, za każdą dobę wynajmu i odwrotnie niż w przypadku wynajmu samochodów osobowych, nie ma żadnego limitu przebiegu maszyny w tym czasie. Zdecydowałem się sprawdzić taką opcję. Wpisałem w wyszukiwarkę internetową frazę: wynajem podnośnika koszowego z trójmiasta i zacząłem przeglądać wybrane maszyny. Znajomy zwrócił uwagę na jedno ogłoszenie. Ogłoszenie dotyczyło podnośnika, który akurat znajdował się na terenie Trójmiasta. Była to bardzo dobra opcja, ponieważ nie musiałbym ponosić kosztów transportu maszyny. Podnośnik koszowy oferowany przez tą firmę był jednoosobowy. Miał udźwig do 120 kilogramów i wysokość podnoszenia równą 30 metrów. Takie parametry mi zdecydowanie wystarczały aby zamontować instalację odgromową na tym budynku. Bardzo spodobała mi się opcja sterowania podnośnikiem z poziomu kosza. Dzięki temu nie musiałem zatrudniać dodatkowego pracownika, który by mnie w odpowiedni sposób przesuwał, podnosił i opuszczał na tym koszu. Podnośnik miał specjalne zabezpieczenia, które były praktyczne ii wygodne, a co najważniejsze nie utrudniały pracy. Zdecydowałem się umówić z właścicielem maszyny, aby obejrzeć ją na żywo. Na spotkanie udałem się ze znajomym, ponieważ miał on większe doświadczenie w tego typu maszynach.

Na miejsce spotkania nie mieliśmy daleko. Razem z moim znajomym obejrzeliśmy maszynę. Była sprawna i nie miała żadnych uszkodzeń. W karcie pojazdu również nie znaleźliśmy żadnych ostrzegających informacji. Dokładnie sprawdziliśmy maszynę, ponieważ bardzo zależało mi na zachowaniu bezpieczeństwa. Zdecydowałem się wynająć podnośnik koszowy na tydzień, gdyż taki czas na spokojnie wystarczał do tego, aby zamontować instalację. Byłem bardzo zadowolony z wynajętej maszyny.

Comments are closed.