Dwustronne roll upy na event

Dwustronne roll upy na event

Jakiś czas temu jeden z moich klientów zażyczył sobie projekt dwustronnego roll upu na jeden ze swoich eventów dla dzieci. Roll upy mają być wystawione podczas zajęć organizowanych dla dzieciaków i ich rodziców w ramach walki z cukrzycą. Klient jest jednym z brand managerów dużej firmy farmaceutycznej, która właśnie często organizuje tego typu wydarzenia, aby uświadomić społeczeństwu, że problem cukrzycy jest bardzo powszechny oraz na co zwracać uwagę szczególnie w przypadku dzieci. 

Informacje na temat cukrzycy na roll upach

roll up dwustronnyNie da się ukryć, że cukrzyca jest chorobą społeczną, która dotyka osoby w każdym wieku. To dlatego tak ważne jest uświadamianie społeczeństwa, że z tą chorobą nie ma żartów już od najmłodszych lat. Popieram tą inicjatywę naszego klienta i w przypadku takich wydarzeń dużo chętniej przystępuję do pracy nad projektem, niż w przypadku samej reklamy produktów. Poza tym mój klient jest naprawdę bardzo fajny i zorientowany. Jest jedną z nielicznych osób, które wiedzą, że na roll upach nie może być zawarte zbyt wiele informacji, ponieważ nikt się z nimi nie zapozna. Klient poprosił, żebyśmy stworzyli roll up dwustronny, który przyciągnie uwagę i będzie zawierał najważniejsze informacje w formie graficznej. Dokładniej mają to być trzy roll upy, każdy z nich ma być dwustronny i zawierać inny przekaz. Wiadomo, że nawet na takich sześciu płaszczyznach nie jesteśmy w stanie umieścić wszystkiego co byśmy chcieli, ale to co najważniejsze dla dzieciaków i ich rodziców damy radę tam zawrzeć. Oczywiście po burzy mózgów mamy mnóstwo pomysłów na projekty. Zawsze w takich przypadkach wspiera nas nasz dział graficzny oraz nasi konsultanci medyczni. Dzięki takim spotkaniom powstają drafty, które następni zostają pokazane klientowi, żeby mógł zapoznać się z przekazami i kierunkiem, w którym chcemy iść. Dopiero po tym powstaje projekt na taki roll up dwustronny, który ma już odpowiednią grafikę i rozmieszczenie. W ten sposób trafia on do ostatecznej akceptacji klienta. Oczywiście zdarza się, że coś jeszcze jest wtedy do zmiany, ale raczej nie zdarzyło mi się to z tym klientem, który bardzo dobrze potrafi przekazać co by chciał mieć w efekcie końcowym. 

Roll upy dwustronne już trafiły do drukarni. Wiem od klienta, że pierwszy event odbędzie się już w ten weekend. Jestem ciekawa jak pójdzie. Jako, że ma on być organizowany na świeżym powietrzu to liczę, że pogoda dopisze. W końcu jest to świetna inicjatywa którą popieram całym sercem, ponieważ mam w rodzinie cukrzyków. 

Comments are closed.