Dobra pościel to podstawa

Dobra pościel to podstawa

Jestem w trakcie remontu. Postanowiłam z mężem zabrać się za remont przed świętami. Zależało nam, żeby święta spędzić w pięknym wnętrzu. Mieszkanie kupiliśmy już jakiś czas temu. Było urządzone nie w naszym stylu ale praca zawodowa i częste wyjazdy nie pozwalały nam zrobić remontu. Nie chcieliśmy zatrudniać ekipy remontowej bo zależało nam żeby samemu wszystko zrobić. Mamy specyficzny gust i chcieliśmy wszystkiego dopilnować. Kiedy udało nam się troszkę zwolnić w pracy i dostaliśmy kilka dni wolnego zabraliśmy się za remont mieszkania.

Ciepła pościel dobrze się sprawdza

ciepła pościel bawełniana 140x200Nie było ono duże więc w miarę szybko się uporaliśmy ze wszystkim. Najbardziej podobało mi się wybieranie dodatków. Skupiłam się na tym żeby każdy element do siebie pasował. Będąc w galerii handlowej spodobała mi się piękna ciepła pościel bawełniana 140×200. Postanowiłam kupić dwie pościele, żeby mieć na zmianę. Producent zapewniał, że pościel nie będzie zmieniać kolorów w trakcie prania. To dla mnie bardzo ważna informacja. Czasem jest tak, że po kilku praniach kolory już nie są takie ładne i wówczas pościel nie prezentuje się idealnie. Zdecydowałam się na zakup dwóch sztuk bo wówczas załapałam się na promocję i mogłam kupić pościele w niższej cenie. Ciepła pościel bawełniana 140×200 spodobała się także mojemu mężowi. Zdecydowałam się na uniwersalny wzór żeby pasował także mężowi. Wiem, że faceci nie lubią wzorów w kwiaty czy inne takie pstrokate kolory więc postawiłam na stonowany wzór i kolor. Pościel od razu po przyjściu do domu wyprałam w moim ulubionym płynie. Kiedy pościel wyschła założyłam ją i bardzo nam się dobrze pod nią spało. Pościel była ciepła i wykonana z dobrej bawełny. Wymiar był idealny i pasował na naszą kołdrę. Cieszyłam się, że zupełnie przez przypadek udało mi się trafić na taką promocję. Nie planowałam na razie kupować pościeli ale trzeba co jakiś czas wymienić stare rzeczy na nowe.

Nowa pościel jest lepszej jakości i producent jest sprawdzony. Pani w sklepie stwierdziła, że jest on najchętniej wybierany przez klientów bo jego produkty są sprawdzone. Warto inwestować w rzeczy dobrej jakości. Wówczas nie trzeba co jakiś czas wydawać pieniędzy na to samo. Lepiej zrobić raz na jakiś czas porządne zakupy i cieszyć się dobrą jakością produktów. Jestem zachwycona naszym mieszkanie i dodatkami, które udało nam się upolować i pościelą, która bardzo nam się podoba. Nawet mąż przyznał, że nowa pościel jest idealna i bardzo dobrze mu się w niej śpi ze mną w naszym  pięknym mieszkanku.

Comments are closed.