Cena laserowej depilacji

Cena laserowej depilacji

Na rynku znajdziemy kilka metod na pozbycie się niechcianego owłosienia na skórze. Jedne są tanie i dają krótkotrwały efekt, a za inne trzeba sporo zapłacić, ale w zamian otrzymujemy długotrwałe uczucie gładkiej skóry. Każda kobieta wybiera tą metodę, która jest dla niej najwłaściwsza i do jakiej się przyzwyczaiła. Jednak czasem warto próbować innych metod, bo może się okazać, że lepiej jednorazowo zainwestować większą kwotę i mieć spokój na długi czas. 

Czy depilacja z użyciem lasera jest bolesna? 

depilacja laserowa łódź cennikDla wielu kobiet codziennym rytuałem jest golenie nóg i pach, ponieważ włosy w tych miejscach szybko odrastają. Jest to na pewno tani i sprawdzony sposób na usuwanie owłosienia, ponieważ jednorazowa maszynka jest łatwo dostępna i można ją użyć w każdych warunkach. Inną metodą, także często stosowaną jest elektryczny depilator, który można kupić za kilkaset złotych. Stosują go kobiety posiadające wysoki próg odporności na ból, gdyż depilator wyrywa kilkadziesiąt włosków naraz. Istnieje także ryzyko wrastania włosków, gdyż kolejne wyrastają słabsze i trudniej jest im się przebić przez skórę. Jedynie depilacja laserowa nie posiada wad w odniesieniu do efektu, czy samego sposobu przeprowadzania jej. Jest całkowicie bezbolesna i bezpieczna, więc każda kobieta może z niej skorzystać. Przed przystąpieniem do zabiegu, każda klientka odbywa rozmowę z kosmetologiem w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań, po czym udaje się do gabinetu zabiegowego. Laser działa punktowe, ponieważ pani kosmetolog naświetla nim każdy centymetr ciała w celu wypalenia włosków razem z cebulkami. Dzięki temu efekt zabiegu jest trwały. W każdym salonie kosmetycznym depilacja laserowa Łódź cennik jest podzielony ze względu na depilowane miejsce. Najtańsza jest depilacja pod pachami i bikini, natomiast najwięcej trzeba zapłacić za pozbycie się owłosienia z nóg. Tą metodę można stosować na każdą część ciała, nawet na twarz, brzuch, plecy, czy ręce. Jedynym minusem jest konieczność jej powtórzenia kilka razy. 

Osoby o jasnej cerze i blond włosach, mogą wykonać miej zabiegów depilacji przy użyciu lasera, ponieważ ich włoski są genetycznie słabsze i cieńsze, przez co dają się łatwiej usunąć. Natomiast panie o śniadej cerze i ciemnych włosach, z uwagi na mocne i grube włosy, muszą tych zabiegów wykonać o kilka więcej. Wynika to z faktu, że grube włosy są bardziej odporne i mocniej się trzymają w skórze, więc trzeba intensywniej na nie oddziaływać. Jednak efekt końcowy w obu przypadkach jest satysfakcjonujący.

Comments are closed.