Balustrada szklana podświetlana

Balustrada szklana podświetlana

Moim zadaniem w obecnej firmie było sprawienie, że klienci będą zadowoleni. Projektowałem balustrady oraz schody na życzenie różnych klientów, a następnie kontaktowałem się z zespołem produkcyjnym po to, aby wszystko było dokładnie tak jak trzeba. Na pewno przez pierwsze kilka dni praca była naprawdę trudna i nie wiedziałem dokładnie, czego się mogę spodziewać, ale z czasem nie poznałem naprawdę wspaniałych ludzi to dowiedziałem się, że praca to jest sama przyjemność.

Klienci zdecydowani na balustrady

balustrady szklane podświetlaneFaktycznie klientów na balustrady było całkiem sporo i z drugiej strony trzeba przemyśleć kwestie tego, jak można jeszcze bardziej poszerzyć listę zainteresowanych klientów. Balustrady szklane całe szczęście były ostatnimi czasy bardzo mocno promowane na rynku i nie musiałem nawet specjalnie się wysilać, aby pokazywać klientom czego mogą się spodziewać. Klienci przychodząc i wybierając balustrady szklane podświetlane zdawali sobie sprawę z tego, że trzeba będzie wykonać naprawdę mocną instalację, która będzie nieco bardziej skomplikowana niż w przypadku balustrad szklanych. Takich, które nie są do końca podświetlone. Jednak szkło plus światło daje naprawdę bardzo ciekawy efekt i można świetnie się w tym temacie odnaleźć. Jeśli chodzi o balustrady to współpracowałem więc z wszystkimi osobami, które odpowiadają za produkcję. Całe szczęście produkcja znajdowała się jedynie piętro niżej, więc zawsze po telefonie od klienta mogą po prostu zejść i porozmawiać z działem wykonawczym, czy w ogóle jest to możliwe. Byłem więc swojego rodzaju łącznikiem pomiędzy klientem a działem produkcyjnym i bardzo mi się to podobało. Nauczyłem się sporo ciekawych rzeczy jeśli chodzi o balustrady oraz inne elementy do mieszkania. Dlatego mogę powiedzieć, że czas który spędziłem w tej pracy uważam za naprawdę przyjemny oraz efektywny. Tym bardziej, że codziennie dzwoniło naprawdę mnóstwo klientów z pytaniem, aby zamówić dla siebie balustrady szklane podświetlane. Klienci zdecydowani na balustrady wiedzą i widzą, co się im bardzo podoba, a co nie do końca.

Pytali też ile to będzie dokładnie kosztowało. Nic dziwnego, że koszt dla wielu osób jest najważniejszy. Dla mnie też byłby ważny zwłaszcza że chodzi o balustrady, które w końcu staną raz a dobrze. Codzienna praca przy balustradach nawet mi się nie nudziła i szczerze mówiąc mógłbym pracować jeszcze więcej godzin, niż teraz. Wiem jednak, że warto zrobić sobie przerwę i na przykład w tym czasie śledzić rynek oraz nowinki które się pojawiają.

Comments are closed.